LABORATORIUM BADAWCZE - Instytut Genetyki Sądowej Sp. z o.o.
Koszyk

Nasz zespół

Genetico to sklep internetowy Instytutu Genetyki Sądowej Sp. z o.o., oferujący szeroki wachlarz usług z zakresu badań DNA i toksykologii.

Jesteśmy na rynku od 2005 roku dostarczając naszym klientom rzetelnych i wiarygodnych analiz.

Przez lata przeprowadziliśmy tysiące badań DNA w sprawach alimentacyjnych, ustalania pokrewieństwa. Nasz zespół tworzą wybitni specjaliści z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie genetyki sądowej, autorzy publikacji o międzynarodowym zasięgu. Wśród nich znajdują się biegli sądowi, diagności laboratoryjni wpisani na krajową listę oraz eksperci Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego.


Wybierając Genetico, masz pewność, że Twoje zlecenie zostanie powierzone doświadczonym profesjonalistom, którzy z najwyższą starannością przeprowadzą badanie i dostarczą Ci rzetelnych wyników.

Akredytowane laboratorium

Wyróżniamy się posiadaniem własnego, w pełni zautomatyzowanego laboratorium.


Akredytacja przez Polskie Centrum Akredytacji (numer AB 1493) zgodnie z normą europejską EN/PN ISO 17025 to potwierdzenie:

  • Wysokich kompetencji personelu - nasz zespół posiada odpowiednie wykształcenie, doświadczenie i umiejętności do prowadzenia badań DNA na najwyższym poziomie.
  • Doskonałej jakości badań - wszystkie badania są prowadzone zgodnie z rygorystycznymi standardami i procedurami.
  • Wiarygodności dokumentacji - wyniki badań są rzetelne i w pełni udokumentowane.
  • Pełnego bezpieczeństwa - dbamy o poufność danych osobowych i stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa w laboratorium.

Nasz zespół:

  • Regularnie uczestniczą w badaniach biegłości (np. organizowanych przez amerykański Collaborative Testing Services), potwierdzając swoje kompetencje.
  • Posiadają udokumentowany staż kilkunastoletniej pracy eksperckiej, co gwarantuje ich bogate doświadczenie i wiedzę.

 

 

Masz pytania? Zadzwoń, chętnie pomożemy
662 622 886 lub 52 506 56 78